Par mani un blogu

Teātris mani aizrauj jau no pašas bērnības. Tas ir, kas vairāk kā tikai labi pavadīt laiku. Tas ir dzīvestils, kā arī teātris ir nozare ar ko saistīšu savu nākotni. Katra izrāde cilvēku var garīgi papildināt ( pat radošas neveiksmes ir spējīgas katrā izraisīt kādas emocijas). Izrāde var uzdot jautājumus, vai arī sniegt atbildes, tā var palīdzēt paskatīties uz pasauli no cita skatupunkta. Savā blogā nerakstu par katru redzēto izrādi ( ja ņem vērā, ka gadā redzu vismaz 70 izrādes ), bet gan par tām, kas aizķērušās smadzeņu šūniņās un pilnīgi uzprasās, lai tās domas ietveru vārdos.

4 komentāri par “Par mani un blogu

 1. Sveiki,

  Ir tāda lieta, ka kopā ar Sigitu Paulu Cepleviču esam izveidojuši vienotu teātra blogeru kontu, kurā sniedzam skatītājiem ieskatus par izrādēm blogu platformā. Mēs meklējam blogotājus, kas raksta par izrādēm. Līdz ar to, vēlējos pajautāt, vai Jūsu bloga ierakstus drīkstam izmantot savos facebook ierakstos? Tie ir kā tādi mazi teaser, kuros ielikta saite uz blogotāja vietni. Šobrīd viss balstās uz entuziasmu un tikai šonedēļ palaidām facebook lapu. Nākotnē ir ceram izveidot sadarbību ar teātriem. Tāpēc arī korekti ir jautāt par atļauju izmantot atsauces uz Jūsu ierakstiem.
  Izveidotā facebook lapa ir redzama šeit: https://www.facebook.com/teatrablogeri
  Ja Jūs vēlaties sadarboties ar mums, mēs būtu ļoti pateicīgi, ja atsūtītu mums savu twitter kontu, lai Jūs redzētu ierakstus ko publicējam. Ja Jums ir kādi ieteikumi vai kritika, labprāt to uzklausītu.
  Mūsu e-pasts ir teatra.blogeri@gmail.com
  Tā kā mēs tikko esam uzsākuši šī konta izveidi, līdz ar to paši vēl mācāmies un viss ir balstīts uz entuziasmu.
  Katrā ziņā, gaidīsim no Jums atbildi.

  Ar cieņu,
  Pēteris

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s