‘’Echinocactus grusonii’’ Dirty Deal teatro

Lai gan esmu apslimusi, mani tas neaptur doties uz pirmizrādi. Pēdējā laikā ir vēlme un nepieciešamība paplašināt savu redzesloku, un cenšos iepazīt citus teātrus.
Vakar man bija pirmā iepazīšanās ar Dirty Deal teatro, un esmu tik pozitīvi pārsteigta! Tik mājīgas telpas, ļoti laipni cilvēki, brīnišķīga kafejnīca. Un tas, kas mani pārsteidza visvairāk – izrāde pat pirmizrādes dienā ir apbrīnojami ‘’gatava’’. Aktieri spēlē ar totālu mieru, pašpārliecinātību un profesionalitāti. Nav jūtams uztraukums, tēli noslīpēti līdz katram mazākajam sīkumam. Izrādei sākoties, bija uz robežas, ka var iet primitīvo ceļu, bet viss labi sabalansējās un ne mirkli nebija garlaicīgi. Un vienkārši par nopietnām un smagām tēmām. Pārmetums arī mūsdienu karjeras sievietēm, maza ņirgāšanās par psihoterapeitiem, kuriem beigu beigās pašiem vajag palīdzību un ir dziļi sevī ļoti nelaimīgi un depresīvi. Pēc ilgāka laika baudīju vakaru, izrādi, atmosfēru, jaunus, talantīgus aktierus un labu pēcgaršu pēc tam. Reinis Boters bija vakara lielais atklājums. Jūtama profesionalitāte, briedums, mainība, jauka viltība, laba fiziskā forma plus skatuves šarms. Ļoti dabiski spēcīgs un patiess Jānis Kronis!
Lai gan izrāde nav dziļi urķējoši intelektuāla, tā liek domāt, kas teātrī, manuprāt, ir pats svarīgākais. Ar ironiju un smaidu par dzīves grūtajiem brīžiem. Maza kritika arī mums, sievietēm(kā tad bez tās, ja vīriešu psihodrāma). Bet jāatzīst gan – forši mums te Latvijā tie džeki, tie aktieri un režisori! Un beigas uz pozitīvas un humorīgas nots.

993548_993008017444185_8063288424944068812_n

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s