”Kontrabass”

Šo izrādi skatījos jau pirms kāda ilgāka laika(apmēram pirms divām nedēļām), bet ļoti gribējās kaut ko par šo izrādi uzrakstīt.
Biju pirmo reizi uz Jauno Rīgas teātri un izbaudīju katru mirkli, ko pavadīju tur, kopā ar monologu ‘’Kontrabass’’ Mazajā zālē, ārkārtīgi mājīgi un patīkami. Pilnīgi jutos kā mājās. Esmu atklājusi jaunu pasauli un katru reizi, atrodot ko jaunu, esmu ļoti priecīga. Tā ir patīkama sajūta, paplašināt savu redzesloku. ‘’Kontrabasu’’ izbaudīju jau no pirmā mirkļa. Divas stundas paskrēja vienā brīdī, un bija gan skumīgi, gan smieklīgi. Un es uzzināju daudz ko par mūzikas pasauli, vēsturi un kontrabasa īpašībām. Gatis Gāga ir ļoti, ļoti talantīgs aktieris, un no viņa virmoja tāda enerģija un siltums. Viņš pilnībā saplūda ar skatuvi un ar savu tēlu arī. Izrāde atstāja ļoti labu pēcgaršu, tādu pozitīvu. Gāgas tēls savu kontrabasu īstenībā mīl vairāk par visu, lai gan tas bieži spēj nokaitināt, jo vienmēr maisās pa kājām. Un tikai dēļ kontrabasa nabadziņam nav bijusi sieviete. Nācās savu lielo draugu kontrabasu pat tualetē iespundēt, bet arī tas nepalīdzēja, jo kontrabasu visu laiku juta līdzās.
Mūzika, psiholoģija, ikdienas dzīves darbības un kārdinoši uzcepta ola ar šķiņķi, izmisums, mīlestība, vientulība un tomēr laime darīt sirdij tuvo un būt kopā ar savu mūzikas instrumentu, kas ir vairāk nekā draugs, izžāvētas zeķes pirms vakara izrādes, cerība uz burvīgo mecosoprānu un savu uzdrošināšanos – izrādē bija tik daudz teiktā, jūtamā un pārdomājamā.
Un tāpēc es nebrīnīšos, ka paies laiks un tad uz šo izrādi aiziešu otrreiz.

06_kontrabass_ggaga_web

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s