Izrāde ”Sūnu ciema zēni”

Biju domājusi,ka aiziešu uz šo izrādi nākamsezon,ziemā,kad auksti,bet nesen izlasīju,ka 30.maijā izrāde ir pēdējo reizi, un nejauši dabūju vienu biļeti uz 23.maiju,negaidīti un neplānoti,it kā tieši šī viena biļete 3.rindā gaidītu uz mani(viss pārējais bija izpārdots).

Izrāde nebija nekas īpašs,bet ļoti jauka un sirsnīga. Labs arī komandas darbs. Arī šeit atkal varēju pārliecināties, cik Lauris Dzelzītis ir talantīgs un ļoti,ļoti  daudzpusīgs. Viņš ir tāds aktieris,kas pievelk. Ja viņš atrodas uz skatuves, tad es uzreiz vēlos redzēt, kur viņš atrodas,ko dara. Ir arī citi aktieri, kuri ir līdzīgi. No Laura nāk tāds kā starojums,vibrācija,un es to ļoti šinī izrādē jutu. Var redzēt,ka viņš ir strādājis un tēlojis bērnu izrādēs,jo viņam ir tas īpašais veids,lai bērniem būtu interesanti un viņi saprastu. Īpatnējs tipiņš,bet ļoti,ļoti talantīgs,apbrīnojams un fantastisks aktieris. Manā uzskatā, arī viens no visvislabākajiem. Izrādē man arī ļoti patika Aldis Siliņš. Esmu viņu tagad pavērojusi vairākās izrādēs(”Kauli”,”Izraidītie”u.c.)un man jāsaka,ka viņam, diemžēl jeb par laimi, ir tīri vienādas lomas. Viņam jātēlo mazliet naivi,muļķīgi un komiski tēli. Tas nav nekas slikts,vienkārši tie ir mani novērojumi,bet arī Aldis ir labs aktieris! Man patika arī, kā viņš spēlē Bukstiņu. Mīlīgi,mazliet naivi,bet ļoti sirsnīgi. Dainis Gaidelis man arī ļoooti patika! Izrādē viņam bija cita balss intonācija,veids, un arī viņš šķita par dažiem gadiem vecāks. Pārējie aktieri arī bija ļoti jauki!

Maija karstumā aktieriem gan bija noteikti traki riktīgi tuntuļoties siltās un biezās ziemas drēbēs. Jā,teātrī bija patīkami vēss,bet tas kontrasts, kad no karstas un saulainas dienas ieej ziemas aukstumā, – bet tāds jau tas darbs ir. Lai arī šī ir bērnu izrāde, pārdomas un atziņas tik un tā ieguvu. Pat vakarā beidzot sakārtoju un atputekļoju visu savu istabu(izrādes galvenā pamācība-nekāds jau Laimes lācis nav,pašam vien viss jāizdara). Visstiprāk izjutu šinī izrādē tādu cilvēcisku siltumu,iekšēju mieru,kas ikdienā tik ļoti visiem parasti trūkst! Arī Džilindžera rokraksts bija mazliet jūtams, un tieši tāpēc šī izrāde ir savā veidā tik unikāla.Image

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s