Izrāde ”Eņģeļi Amerikā”

Ir jau laiciņš pagājis, kopš redzēju šo izrādi,bet tas nekas. Jau pasen gribēju to redzēt ,bet nebija sanācis. Beidzot tad arī sadūšojos un aizgāju. Man iepriekš nebija nekādi priekšstati,zināju tikai izrādes tēmu un aktieru sastāvu.

Kopumā izrāde bija mazdrusciņ garlaicīga. Manuprāt,ejot laikam, izrāde ir zaudējusi savu ritmu,atdevi, šarmu un aktualitāti. Aktieri, protams,bija lieliski, kā vienmēr,bet izrāde daudzās vietās garlaikoja. Izrādes labākās pērles bija Lauris Subatnieks un Intars Rešetins! Intars savu lomu bija ideāli atkodis un notēloja patiešām pārliecinoši, tikai izskatījās,ka viņš ir tik noguris,ka žēl maziet sametās. Visvislabāk man patika Lauris! Viņš mani aizkustināja un lika just līdzi. Klepus viņam otrdien(25.marts)bija ļoti liels. Praktiski viņš visu izrādi klepoja. Nabadziņš! Ivars Auziņš arī bija ļoti patīkams un viņam labi sanāca! Ieva Segliņa man sāk aizvien vairāk iepatikties! Viņas balss ir apbrīnas vērta! Fantastiski! Un vēl mani ļoti priecē,ka Ievai ir ļoti laba angļu valoda. Šķita,ka Gints Grāvelis arī ir mazliet noguris,bet tēloja viņš, kā vienmēr, super! Elīna Dzelme visās mazajās lomiņās bija fantastiska! Es dievinu viņas balss tembru! Šoreiz man ne pārāk patika Indra Briķe. Viņa bija tīri vienmuļa. Un arī Juris Bartkevičs cīnījās ar lomu, kura nav viņējā.

Lugas tēma – geji, demokrātija,AIDS, atkarības, melošana,Amerikas saturs  –  jau izmuļļāta un vairs nav tik aktuāla. Mistikas līnija gan bija eleganta un interesanta. Eņģeļi tomēr ir, vai ne? Image

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s