Izrāde ”Kauli”

Biju pirmo reizi Dailes teātra pagrabā. Ja godīgi, biju iedomājusies mazliet citādāk,bet tas tā. Pirms izrādes sākuma jutos tik neomulīgi,ka vēl galvā nodomāju, ja man nepatiks, tad pēc 1.cēlien tīšos lapās,bet, līdzko Lauris Dzelzītis izrunāja pirmos teikumus, man kļuva labi. Nomierinājos un aizrautīgi skatījos līdz pašām beigām.Bet krēsli bez atzveltnēm ir nebaudāmi. Uz beigām pat sāpēja mugura.

Visi aktieri bija patiešām fenomenāli! Likās,ka Pēteris Liepiņš bija riktīgi savā ādā. Ļoti labi turējās līdzi jaunajiem. Ar katru reizi Liepiņu apbrīnoju aizvien vairāk! Aldis Siliņš šoreiz arī bija ļoti,ļoti labs! Nav pat daudz ko piebilst. Likās, ka Gints Grāvelis ar savu enerģiju tikai iesildās un varētu trakot vēl kādas stundiņas. Viņa enerģija ir neaptverama! Lauris Dzelzītis ir īsts gangsteris! Viņam labi sanāk, tikai šķita,ka viņš ir bišķi apslimis,bet varbūt tā arī nav. Un tagad pie Laura Subatnieka. Viņš ļoti labi izspēlēja savu lomu. Labāk pat nevarēja izdarīt! Viņam pat beigās bija asaras acīs. Man trūkst vārdu. Jau kuro reizi secinu,ka Latvijā ir tik daudz talantīgu cilvēku! Cilvēki,kas no sevis ieliek visu,ko vien var ielikt! Cilvēki,kas dara savu darbu ar prieku,mīlestību un gribēšanu! Bravo!

Īstenibā uz šo izrādi jāaiziet kaut vai,lai redzētu aktieru lielisko saspēli! Saturs,protams, lugai nav jau arī pavisam sakarīgs,bet nav pavisam arī tukšs.Par daudz t.s. ebreju tēma. Skaidrs ir tas, ka bērnības traumas ietekmē visu dzīvi. Skaidrs ir tas, ka jāatlaiž un jāatbrīvo iekšējais naids. Skaidrs ir tas, ka daudziem realitāte un ilūzija ir traumējoši nesavienojamas lietas. Tas, kurš atmasko ilūzijas, mirst, viss beidzas kā P.Liepiņa Benija tīrās un skaidrās acis, kad brālis iedur nazi mugurā.  Image

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s