Izrāde ”Titāniks”

Tas jau ir laiciņu atpakaļ, kad biju uz Nacionālā teātra LMT Jauno zāli izrādi ”Titāniks”. Zāle kā tāda ir ļoti nemājīga. Man nepatīk,bet, ja grib redzēt izrādi, tad acis ciet un cauri,bet pirmo reizi pa visām šīm reizēm zāle bija mājīga! Viegls,mājīgs apgaismojums un priekšā galdiņi 2 personām. Sākumā apsēdāmies ,kur vienmēr, bet pēc ilgas diskutēšanas ”jā” vai ”nē”, tomēr izlēmām apsēsdties pie galdiņa, un tas bija pareizs lēmums. Redzēt tajā vietā varēja perfekti un mums pat piedāvāja šampanieti(protams, bezalkoholisko). Un pārsteigumi nebeidzās! 2.cēlienā tieši pie mūsu galdiņa apsēdās aktieri un manu ceļabiedru pat smieklīgā kārtā iesaistīja izrādē.

”Un te viņa gulēja manās rokās kā mirusi. Kā viņu atdzīvināt? Man nebija nekā cita kā glāsti.”

Bet tagad par izrādi-drāma ar komēdijas piesitienu,par cilvēku likteņiem,latviešu tēliem un to, kā top teātris. Pašā sākumā nodomāju:”Viss,man nepatīk!”’,bet pēc laika izrādes notikumi mani bija ievilkuši savā varā un nespēju atrauties skatīties. Izrāde uz mani iedarbojās gandrīz kā narkotikas. Tik gribas redzēt vēl un vēl!

Ļoti varu uzslavēt aktierus G.Grasbergu un M.Botmani. Savas lomas tēloja perfekti! Arī pārējie aktieri spēlēja ļoti,ļoti labi! Man izrāde patika un noteikti varu ieteikt!Image

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s