Izrāde ”Voiceks”

Pirmdien(10.martā)biju uz Nacionālā teātra izrādi ”Voiceks” lielajā zālē. Biju jau sagatavojusies,ka būs baigi šausmīgā izrāde, jo biju dzirdējusi,ka pirmizrādē(apmēram laikam pirms 2 gadiem) vairāk nekā puszāle bija pametusi izrādi. Tā arī nesapratu, kas izrādē bija TIK šausmīgs, lai tā rīkotos. Protams, arī šoreiz,kad biju, daži pameta zāli.

Atzīšos,pusi no uz skatuves veiktajām darbībām īsti nesapratu. Sapratu sākumu un it īpaši beigas. Pusi no izrādes man bija pat mazliet garlaicīgi, jo visas tās darbības bija iespējams ievērpt kādās 20minutēs, bet nu beigas bija kaut kas! Beigas man arī patika vislabāk… Protams, tās ir sāpīgas, bet tieši tad beidzot arī varēju sajust īstas emocijas,kas vārījās gan manī, gan aktieros. Beigas bija ļoti,ļoti spēcīgas. Varu ļoti uzslavēt G.Grasbergu-kā var vispār kaut ko tādu nospēlēt? Apbrīnojami!!! Arī pārējie aktieri savas lomas spēlēja fantastiski!

Teiksim tā,pirmo reiz  Nacionālais teātris uzdrošinājas vairāk vai mazāk ekperimentēt. Protams,Dailīte man ir sirdij vistuvākā,bet šoreiz Nacionālais teātris mani riktīgi pārsteidza!

“Man sirds sāp,kad iedomājos,kāda izskatās mūsu pasaule mūžības priekšā!”Image

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s